Expres

Pentru transportul dumneavoastra de marfuri va putem oferi:

  • transporturi de marfa partiale sau complete
  • oferte cu preturi corecte, pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati la adresa de e-mail: office@verotrans.at!
  • monotorizarea completa a transportului dumneavoastra

CO2 Neutral

Din pacate exista intotdeauna emisii de CO2 care nu pot fi evitate.

Incercam sa reducem acest lucru pe cat posibil prin:

  • sustinerea de proiecte internationale, de ex. Climate Partner ( pot fi vizualizate oricand aici )
  • reducerea de CO2 prin planificare exacta a transporturilor
  • sortarea si reciclarea corecta a deseurilor

Servicii

Transport Expres

Transporturi de alimente

Trasporturi cu incarcare completa

Depozitare

Transporturi speciale

Vanzari de palete

Referințe

Profilul firmei

Firma de expediții Verotrans a fost înființată în 1997 și oferă companiilor din țară și străinătate soluții individualizate în domeniul logisticii, depozitării și transportului. Activitatea noastră se concentrează pe transportul național și internațional de lung parcurs, precum și pe transportul de mare tonaj și special. Tehnicile moderne de comunicare facilitează munca echipei noastre, spre avantajul dumneavoastră.

Planificarea zilnică și timpii scurți de reacție din partea noastră sunt de asemenea un plus pentru dumneavoastră. Ca prestator de servicii, dorim să ne îmbunătățim permanent serviciile și să venim în întâmpinarea nevoilor dumneavoastră. În acest sens, dialogăm deschis cu clienții și punem accent pe organizare internă și comunicare.

Team

Name: Pia Enk
Tätigkeit: Verrechnung/Buchhaltung
Tel: 43 02236 27461 28
E-Mail: enk@verotrans.at

Name: Cornelia Hijszeler
Tätigkeit: Buchhaltung/Verrechnung
Tel: 43 02236 27461 26
E-Mail: Hijszeler@verotrans.at

Name: Ramona Volentir
Tätigkeit: Frächter / Fahrerbetreuung
Tel: 43 02236 27461 29
Mobil: 43 (0) 664 1267993
E-Mail: volentir@verotrans.at

Name: Biljana Miletic
Tätigkeit: Paletten-Schadensabteilung
Tel: 43 02236 27461 25
E-Mail: Miletic@verotrans.at

Name: Thomas Pfundner
Tätigkeit: Dispositon
Tel: 43 02236 27461 22
Mobil: 43 (0) 664 8851 1644
E-Mail: pfundner@verotrans.at

Name: Stefan Fasching
Tätigkeit: Dispositon
Tel: 43 02236 27461 23
Mobil: 43 (0) 664 3217071
E-Mail: fasching@verotrans.at

Name: Gero Herner
Tätigkeit: Geschäftsführer
Tel: 43 02236 27461 21
E-Mail: herner@verotrans.at

Sediul central

Industriezentrum NÖ Süd, Straße 1, Obj. 50
2355 Wr. Neudorf


Tel: +43 2236 27 461
Fax: +43 2236 27 461 11
Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Formular de contact

Trimiteți un email
(opțional)